Tensei Shitara Slime datta Ken: Kanwa - Luminus Memories
| Title | Tensei Shitara Slime datta Ken: Kanwa - Luminus Memories (転生したらスライムだった件 閑話:ルミナスメモリーズ) |
|---|---|
| Title | Meine Wiedergeburt als Schleim in einer anderen Welt: Nebengeschichte - Luminas’ Erinnerungen |
| Title | That Time I Got Reincarnated as a Slime: Digression - Luminus Memories |
| Synonyms | Tensei shitara Slime Datta Ken Recap, That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 3: Digression - Luminous Memories, That Time I got Reincarnated as a Slime Episode 65.5 |
| Typ | Special |
| Year | 2024 |
| Runtime | ~25 Minutes |
| Status | |
| Subsidiary Genre | |
| Tags |
Source: aniSearch
| Release Group | DRiFTKiNG |
|---|---|
| Resolution | 1280x720 |
| Typ | MKV |
| Filesize | 751 MB |
| Language | |
| Subtitles | |
| Password | www.anime-loads.org |
| Last Update | 09.09.2024 12:47 |
| Release Notes | WEBDL von Crunchyroll |
|
|
|
| Release Group | DRiFTKiNG |
|---|---|
| Resolution | 1920x1080 |
| Typ | MKV |
| Filesize | 1.42 GB |
| Language | |
| Subtitles | |
| Password | www.anime-loads.org |
| Last Update | 09.09.2024 12:47 |
| Release Notes | WEBDL von Crunchyroll |
|
|
|
| Release Group | Pudding-sama |
|---|---|
| Resolution | 1920x1080 |
| Typ | MKV |
| Filesize | 1.27 GB |
| Language | |
| Subtitles | |
| Password | www.anime-loads.org |
| Last Update | 04.04.2026 10:23 |
| Release Notes | That.Time.I.Got.Reincarnated.as.a.Slime.S00E14.German.DL.DTS.1080p.BluRay.10bit.x265-Pudding-sama |
|
|
|
| Release Group | DRiFTKiNG |
|---|---|
| Resolution* | 1280x720 |
| Typ* | MKV |
| Filesize* | 751 MB |
| Language | |
| Subtitles | |
| Last Update | 09.09.2024 12:47 |
| Release Notes | WEBDL von Crunchyroll |
|
|
|
| *Please note that streamhoster perform an encode and the displayed information will only provide information about the source used on which the streams are based on, but the actual quality may differ considerably. Use our downloads instead to get the unchanged files. | |
| Release Group | DRiFTKiNG |
|---|---|
| Resolution* | 1280x720 |
| Typ* | MKV |
| Filesize* | 751 MB |
| Language | |
| Subtitles | |
| Last Update | 09.09.2024 12:47 |
| Release Notes | WEBDL von Crunchyroll |
|
|
|
| *Please note that streamhoster perform an encode and the displayed information will only provide information about the source used on which the streams are based on, but the actual quality may differ considerably. Use our downloads instead to get the unchanged files. | |
| Release Group | Pudding-sama |
|---|---|
| Resolution* | 1920x1080 |
| Typ* | MKV |
| Filesize* | 1.27 GB |
| Language | |
| Subtitles | |
| Last Update | 04.04.2026 10:23 |
| Release Notes | That.Time.I.Got.Reincarnated.as.a.Slime.S00E14.German.DL.DTS.1080p.BluRay.10bit.x265-Pudding-sama |
|
|
|
| *Please note that streamhoster perform an encode and the displayed information will only provide information about the source used on which the streams are based on, but the actual quality may differ considerably. Use our downloads instead to get the unchanged files. | |