Vampire Knight Guilty
| Title | Vampire Knight Guilty (ヴァンパイア騎士 Guilty) |
|---|---|
| Title | Vampire Knight Guilty |
| Title | Vampire Knight Guilty |
| Synonyms | Vampire Kishi 2, Vampire Knight: Season 2 |
| Typ | Anime Series |
| Episodes | 13/13 |
| Year | 2008 |
| Runtime | ~24 Minutes |
| Status | |
| Main Genre | |
| Subsidiary Genre | |
| Tags |
Source: aniSearch
| Release Group | AST4u |
|---|---|
| Resolution | 768x432 |
| Typ | MKV |
| Filesize | Ø 339 MB (Package: ~4.30 GB) |
| Language | |
| Subtitles | |
| Password | www.anime-loads.org |
| Last Update | 18.03.2026 16:09 |
| Release Notes | Vampire.Knight.S02.COMPLETE.German.DL.DVDRip.x264-AST4u |
|
|
|
| Release Group | |
|---|---|
| Resolution | 720x400 |
| Typ | AVI |
| Filesize | Ø 252 MB (Package: ~3.20 GB) |
| Language | |
| Subtitles | |
| Password | www.anime-loads.org |
| Last Update | 18.03.2026 16:09 |
|
|
|
| Release Group | Hugo |
|---|---|
| Resolution | 1280x720 |
| Typ | MKV |
| Filesize | Ø 332 MB (Package: ~4.21 GB) |
| Language | |
| Subtitles | |
| Password | www.anime-loads.org |
| Last Update | 18.03.2026 16:09 |
| Release Notes | WebRip von AoD |
|
|
|
| Release Group | Hugo |
|---|---|
| Resolution | 1280x720 |
| Typ | MKV |
| Filesize | Ø 332 MB (Package: ~4.21 GB) |
| Language | |
| Subtitles | |
| Password | www.anime-loads.org |
| Last Update | 18.03.2026 16:09 |
| Release Notes | WebRip von AoD |
|
|
|
| Release Group | Pudding-sama |
|---|---|
| Resolution | 1920x1080 |
| Typ | MKV |
| Filesize | Ø 1.43 GB (Package: ~18.65 GB) |
| Language | |
| Subtitles | |
| Password | www.anime-loads.org |
| Last Update | 18.03.2026 16:09 |
| Release Notes | WebDL von Crunchyroll |
|
|
|
| Release Group | AST4u |
|---|---|
| Resolution* | 768x432 |
| Typ* | MKV |
| Filesize* | ~339 MB |
| Language | |
| Subtitles | |
| Last Update | 18.03.2026 16:09 |
| Release Notes | Vampire.Knight.S02.COMPLETE.German.DL.DVDRip.x264-AST4u |
|
|
|
| *Please note that streamhoster perform an encode and the displayed information will only provide information about the source used on which the streams are based on, but the actual quality may differ considerably. Use our downloads instead to get the unchanged files. | |
| Release Group | |
|---|---|
| Resolution* | 720x400 |
| Typ* | AVI |
| Filesize* | ~252 MB |
| Language | |
| Subtitles | |
| Last Update | 18.03.2026 16:09 |
|
|
|
| *Please note that streamhoster perform an encode and the displayed information will only provide information about the source used on which the streams are based on, but the actual quality may differ considerably. Use our downloads instead to get the unchanged files. | |
| Release Group | Hugo |
|---|---|
| Resolution* | 1280x720 |
| Typ* | MKV |
| Filesize* | ~332 MB |
| Language | |
| Subtitles | |
| Last Update | 18.03.2026 16:09 |
| Release Notes | WebRip von AoD |
|
|
|
| *Please note that streamhoster perform an encode and the displayed information will only provide information about the source used on which the streams are based on, but the actual quality may differ considerably. Use our downloads instead to get the unchanged files. | |
| Release Group | Hugo |
|---|---|
| Resolution* | 1280x720 |
| Typ* | MKV |
| Filesize* | ~332 MB |
| Language | |
| Subtitles | |
| Last Update | 18.03.2026 16:09 |
| Release Notes | WebRip von AoD |
|
|
|
| *Please note that streamhoster perform an encode and the displayed information will only provide information about the source used on which the streams are based on, but the actual quality may differ considerably. Use our downloads instead to get the unchanged files. | |
| Release Group | Pudding-sama |
|---|---|
| Resolution* | 1920x1080 |
| Typ* | MKV |
| Filesize* | ~1.43 GB |
| Language | |
| Subtitles | |
| Last Update | 18.03.2026 16:09 |
| Release Notes | WebDL von Crunchyroll |
|
|
|
| *Please note that streamhoster perform an encode and the displayed information will only provide information about the source used on which the streams are based on, but the actual quality may differ considerably. Use our downloads instead to get the unchanged files. | |